Районний бюджет участі 2017

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

 

Переможцями Бюджету участі Пирятинського району стали 5 проектів

18 грудня 2017 року відбулося засідання робочої групи з питань реалізації бюджету участі Пирятинського району. Були підведенні підсумки голосування за проекти, розраховано рейтинг кожного проекту та визначено переможців. Ними стали такі проекти: „Створення зони відпочинку на березі річки Удай в с. Кейбалівкаˮ (рейтинг- 191,9 %, сума проекту - 90 тис. грн.), „Заміна вікон та дверей у спортзалі с. Яциниˮ (99,3%, 90 тис. грн.), „Облаштування паркової зони відпочинку біля сільського будинку культури в с. Вікторіяˮ (69,6%, 100 тис. грн.), Облаштування тренажерного майданчика для проведення дозвілля жителів с. Грабарівка (69,2%, 60 тис. грн.), Облаштування спортивно-ігрового парку в с. Каплинці (67,2%, 40 тис. грн).

Реалізація проектів відбудеться в 2018 році. Проекти фінансуються у співвідношення 50/50 з бюджету районної ради та бюджету відповідної сільської ради.

Бюджет участі відтепер діє і в Пирятинському районі

Рішенням 23 сесії районної ради сьомого скликання від 17 жовтня 2017 року затверджено районну цільову Програму "Бюджет участі Пирятинського району на 2017-2020 роки".

Відтепер жителі Пирятинського району мають змогу реалізувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти. У бюджеті району щороку передбачатимуться кошти на реалізацію громадських проектів в сумі 200 тис. грн.

Що таке бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю району (крім жителів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади) брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення свого села та/або голосування за них.

Як подати проект?

Для участі у конкурсі автору необхідно подати:

1. Проект, заповнений згідно аплікаційної форми.

2. Гарантійний лист від сільської ради про співфінансування проекту.

3. Список осіб (не менше 10), що підтримують проект (крім автора проекту).

4. Копію паспорта автора.

5. Фото, графічні матеріали, що стосуються проекту.

Куди подавати проект?

Пакет документів необхідно надати до відділу економічного розвитку і торгівлі Пирятинської райдержадміністрації (м. Пирятин, вул. Соборна 42, II пов. каб.№28).

Якою може бути сума проекту?

Максимальна сума проекту 100 тис. грн.

Якою може бути тема проекту?

Енергозбереження, комунальне господарство, навколишнє середовище, безпека та громадський порядок, культура та освіта.

Хто може подати проект?

Автором проекту може бути лише дієздатний громадянин України віком від 18 років, який проживає в межах сільських рад Пирятинського району (крім жителів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади).

Який термін прийому проектів?

У 2017 році: з 01 по 10 листопада.

У 2018-2019 роках: з 15 по 30 вересня.

Коли відбудеться голосування за проекти?

У 2017 році: з 20 листопада по 01 грудня.

У 2018-2019 роках: з 15 по 31 жовтня.

Хто може голосувати за проект?

До участі у голосуванні допускаються особи, що зареєстровані чи фактично проживають на території Пирятинського району, та на момент голосування досягли 16-річного віку. Одна особа може проголосувати лише за один проект.

Де можна проголосувати за проект?

В пункті голосування у сільській раді.

Де і коли будуть оголошенні проекти-переможці конкурсу?

Перелік проектів-переможців розміщується на офіційному сайті Пирятинської райдержадміністрації

у 2017 році - до 20 грудня;

у 2018-2019 роках - до 20 листопада.

Коли будуть реалізовані проекти-переможці?

Проекти-переможці підлягають фінансуванню за рахунок коштів районного бюджету та коштів сільських бюджетів у співвідношенні 50х50 на наступний бюджетний рік.

 

Наверх ↑