Спосіб запису на прийом до керівництва райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

Спосіб запису на прийом до керівництва райдержадміністрації

Особистий прийом громадян у керівництва голови районної державної адміністрації проводиться згідно з затвердженим головою райдержадміністрації графіком (у визначені дні тижня) у приміщенні адміністративного будинку райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 42.

Особистий прийом громадян заступниками голови облдержадміністрації здійснюється за попереднім записом. Попередній запис на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації проводиться відповідальним працівником загального відділу апарату райдержадміністрації щоденно з 8:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 (у п’ятницю з 14:00 до 16:00) за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 42, кім. 35 , а також за телефоном 2-05-58 та 2-05-85.

Під час попереднього запису на особистий прийом до керівника райдержадміністрації, відповідальні працівники з’ясовують прізвище, ім’я та по батькові громадянина, місце проживання, короткий зміст порушеного питання, результати попереднього розгляду питання(якщо громадянин звертався раніше), вивчають документи, інші матеріали, що подаються громадянином особисто для обґрунтування свого звернення, заповнюють картку особистого прийому встановленого зразка. Не допускається з’ясування додаткових даних про особу громадянина, які не відносяться до змісту звернення.

Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та надані цією особою на особистому прийомі. У разі повторного звернення громадянина на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації відповідальні працівником відділу роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації вивчають архівні матеріали з порушеного питання та готують їх підбірку.

Повторний особистий прийом громадян з питань, які вже розглядалися керівництвом райдержадміністрації, проводиться у разі, коли питання, порушене при першому обґрунтованому зверненні, потребує додаткового роз’яснення або виникли обставини, що унеможливили вирішення питання по суті.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні як їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, так і особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами(за бажанням останніх).

Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом без участі їхніх законних представників чи опікунів не допускаються.

Запису на особистий прийом не підлягають громадяни:

визнані судом недієздатними при наявності такої інформації у відділі роботи зі зверненнями громадян (стаття 8 Закону України „ Про звернення громадян”);

стосовно яких прийнято рішення про припинення розгляду звернень (стаття 8 Закону України „ Про звернення громадян”); які оскаржують рішення загальних зборів колективних сільськогосподарських підприємств, акціонерних товариств, юридичних осіб, створених на основі колективної власності, а також рішення вищих державних органів( стаття 16 Закону України „ Про звернення громадян”);

звернення яких знаходяться в стадії розгляду і остаточне рішення по них ще не прийнято;

якщо питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції райдержадміністрації, то в цьому випадку відповідальні працівники відділу роботи зі зверненнями громадян надають роз’яснення щодо шляхів їх вирішення по суті, із зазначенням органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, куди в подальшому необхідно звернутися заявникові;

при порушенні терміну подання скарги до органу влади вищого рівня ( стаття 17 Закону України „ Про звернення громадян”).

Наверх ↑