Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку

 

№ каб.

Посада, прізвище, ім’я та по-батькові

Телефони

18

Голова райдержадміністрації

КУЧА Олег Євгенійович

2-04-50

3-11-09

 

Приймальня

2-05-85

 

31

Перший заступник

ГУЛЕНКО Владислав Вікторович

2-05-77

 

33

Заступник

КОЛОМІЄЦЬ Оксана Володимирівна

3-10-06

 

29

Керівник апарату

БОГОМАЗ Лариса Петрівна

2-03-42

 

21

Начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи

СЕРЕДА Яна Анатоліївна

2-01-55

 

21

Головний спеціаліст

Вакансія

2-01-55

 

21

Головний спеціаліст з юридичних питань

Вакансія

2-01-55

 

26

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації

ШЕПЕЛЯВЦЕВА Аліна Володимирівна

2-04-29

 

30

Головний спеціаліст з питань взаємодії з право-охоронними органами, оборонної та мобілізаційної  роботи 

ГОРОШЕНКО Юрій Сергійович

2-04-29

 

25

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

ТУРПАК Юлія Владиславівна

2-02-75

 

25

Головний спеціаліст

ЧУНАДРА Ольга Миколаївна

3-18-11

 

35

Головний спеціаліст з питань контролю

КОЛЯДА Тетяна Олександрівна

2-05-58

 

35

Начальник загального  відділу

ЧЕВЕЛЬЧА Юлія Олегівна 

2-05-58

 

 

Спеціаліст по роботі із зверненнями громадян

СОКУЛЬСЬКА Оксана Анатоліївна

2-05-85

 

23

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення

ЯРМОЛЕНКО Юрій Васильович

2-01-55

 

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Відділ  економічного розвитку і торгівлі

28

Начальник

ПЕТРИК Володимир Олександрович

2-00-39

 

28

Головний спеціаліст 

Головко Мирослава Валеріївна

2-00-39

 

28

Головний спеціаліст

Вакантна посада

2-00-39

 

 

Відділ з  питань  надання адміністративних послуг

19

Начальник

КОНОПЛІЧ Галина Григорівна

2-07-87

 

 

ВІДДІЛ містобудування, Архітектури

та житлово-комунального господарства

24

Начальник  

Вакансія

2-05-45

 

 

24

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Ірина Вікторівна 

2-05-45

 

24

Головний спеціаліст

Коваль Ольга Володимирівна 

2-05-45

 

 

 

Служба  у  справах  дітей  

27

Начальник

ЗАПОРОЖЕЦЬ Тетяна Валентинівна

2-02-84

 

 

Сектор з питань державної реєстрації

19

Державний реєстратор

СОЛОВЕЙ Людмила Василівна

-

 

19

Державний реєстратор

АНДРЕЄНКО Ірина Петрівна

-

 

 

Відділ агропромислового  розвитку  

45

Начальник

ПОВШЕДНИЙ Павло Васильович

2-03-87

 

 

Управління  соціального  захисту  населення

 

Начальник 

ГУДЗЬ Володимир Володимирович

2-04-62

 

 

Заступник,  начальник  відділу управління персоналом та врегулювання соціально-трудових відносин

БАКУН Тамара Василівна

2-07-46

 

 

Начальник відділу організаційно-інформаційного  забезпечення

ПАРХОМОВА Наталія Василівна 

2-04-62

 

 

Начальник відділу грошових виплат та компенсацій

ІГНАТОВИЧ Антоніна Петрівна

2-29-23

 

 

Начальник  відділу соціального захисту громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС, інвалідів, ветеранів війни та праці

КУЗНЕЦОВА Людмила Миколаївна

3-16-65

 

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільг

БОНДАРЕНКО Тетяна Володимирівна 

3-16-65

 

 

Фінансове  управління  

12

Начальник

БЕЗУШКО Людмила Сергіївна

2-04-68

 

14

Заступник

КІРІЧЕНКО Тетяна Михайлівна

2-05-43

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту

67

Начальник 

РОМАНЕНКО Володимир Володимирович

2-03-75

 

 

Сектор культури і туризму

 

Завідувач

ХОЛОД Олег Олександрович

3-15-79

2-22-15

 

 

Архівний відділ

7

Начальник

МАЛИНКА Неля Миколаївна

2-05-70

 

 

 

Наверх ↑