Відділ ведення Державного реєстру виборців

08:00-17:15, перерва: 12:00-13:00

Режим роботи (Пт)

08:00-16:00, перерва: 12:00-13:00

Турпак Юлія Владиславівна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Пирятинської райдержадміністрації;

•

Чунадра Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Пирятинської райдержадміністрації.

Основними завданнями відділу ведення Реєстру є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії ,,Державний реєстр виборців” (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує програмний ресурс ,,Особистий кабінет виборця’’.

Ообистий кабінет виборця

Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В Особистому кабінеті виборця кожен громадянин зможе перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі ”Перевірити дані у Реєстрі” всі поля у формі запиту необхідно заповнити достовірними даними про себе. Відповідь на запит буде надіслана на особисту електронну пошту виборця.

Шановні виборці !

При необхідності уточнити питання щодо створення Особистого кабінету виборця, виправлення виявлених неточностей та інших питань, пов’язаних з Реєстром виборців, звертайтесь до нас у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Пирятинської районної держадміністрації за телефоном (05358) 2-02-75 або особисто завітайте до нас за адресою: м.Пирятин, вул.Соборна,42, адмінбудинок, кімн.25 (ІІ поверх).

Відділ Державного реєстру виборців постійно працює над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.