Захисник України

Версія для друкуВерсія для друку

Приймаються:

- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

- Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старщинського складу становить від 18 до 55 років.

Грошове забезпечення військовослужбовця

рядового,сержантського складу

На сьогоднішній час грошове забезпечення рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8000 грн.

Пільги та гарантії військовослужбовців

рядового,сержантського складу за контрактом

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" від 21.12.91 №2011-ХІІ (зі змінами) мають право на наступні.

- Отримання житла за рахунок держави.

- Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

- Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

- Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду.)

- Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

- Право на санітарно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

- Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах)без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

Контактна інформація:

Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с.Гончарівське, в/ч А1815

 

Наверх ↑