Про стан боротьби з нелегальним працевлаштуванням у Пирятинському районі за вересень 2018 року

На виконання розпорядження КМУ від 05.09.2018 року № 649- р « Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» по Пирятинському районі  головним державним інспектором О.Москаленко проведено наступні заходи.

Проведено  26.09.2018 року  для безробітніх в Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості спільний семінар з заступником начальника Гребінківського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Підлужною Н.А. на тему « Запобігання нелегальної зайнятості»

На сайті Пирятинської РДА  24.09.2018 року розміщено 3 статті , а саме – «Проблема – сьогодення – легалізація зайнятості населення», «Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення»  та «Неофіційне працевлаштування – наслідки».

В приміщенні Гребінківського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області за адресою м Пирятин пл.. Герої Майдану 2 -  26.09.2018 року спільно з з заступником начальника Гребінківського об»єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Підлужною Н.А. проведено семінар з роботодавцями м Пирятин та Пирятинського району на тему « Легалізація заробітної плати та зайнятості населення».

20.09.2018року  та 21.09.2018 року здійснено на трьох підприємствах відвідування  з метою інформування роботодавця та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, в тому числі щодо оформлення трудових відносин.