ПРО СТАН БОРОТЬБИ З НЕЛЕГАЛЬНИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У ПИРЯТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ЖОВТЕНЬ 2018 РОКУ

На виконання розпорядження  від 05.09.2018 року № 649 - р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Управлінням Держпраці у Полтавській області  у Пирятинському  районі проведено наступна робота.

В рамках інформаційно – роз»яснювальної компанії проведено 2 заходи про недопустимість  не оформлення трудових відносин  із найманими працівниками, а саме – спільно з фахівцями Пирятинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості  проведено семінари з безробітніми та роботодавцями м Пирятин та Пирятинського району щодо  Легалізації  зайнятості населення  та заробітної плати.

Для більш широкого поширення про важливість укладення трудових відносин відповідно до вимог законодавства, на сайті Пирятинської РДА розміщено  відповідні  матеріали.

За період з 05.10.2018 року по 31.10.2018 року включно  Управлінням Держпраці у Полтавській області  здійснено 15 заходів державного контролю.

В ході інспекційного відвідування з 15 ма роботодавцями проведено семінар – консультацію на тему « Неофіційне працевлаштування – наслідки».

Проведено на 2 підприємствах відвідування з метою інформування роботодавця та працівників про найбільш  ефективні способи дотримання  законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, в тому числі щодо оформлення трудових відносин.

Прийнято  участь в  робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якій було запрошено 2 Фізичні особи підприємця та 2 юридичні особи. Після проведення з ними роз»яснювальної роботи щодо недопустимості використання неоформленої праці працівників та їх наслідки в добровільному порядку легалізовано 2 робочих місць.

Систематично в телефонному режимі та на персональному прийомі проводиться з роботодавцями та громадянами інформаційно – роз’яснювальна компанія про недопустимість неофіційного працевлаштування.

Головний державний інспектор О. Москаленко